František Horký
(1879-1936)
No.: 506Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 13:57
olej, plátno, 39 x 49 cm, sign. PD Fr. Horký, rám, malba místy zkrakelovaná
Current price: 1.500 CZK (63 €)