Karel Jerie
limitovaná edice 3 dílů knihy Candide (knihy, plakát, triko, postavička, grafika)
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:41
kombinovaná edice, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Karel Jerie
Pokušení a Extáze
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:42
litografie, 2021, sign. PD JERIE 2021, č. 64/70, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
Karel Jerie
Zjevení na mýtině
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 19. 09. 2024 19:00
litografie, 2008, 38 x 49 cm, sign. PD JERIE 08, č. 58/100, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)