Čestmír Janošek
Světlo
Položka č.: 35Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 12. 12. 2024 15:00
akvarel, papír, 2000, 49 x 33,5 cm, sign. PD Janošek 2000, rám, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)