Zdeněk Šindlar
(1939)
Svatovítská katedrála
No.: 197061Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 09. 09. 2024 18:41
litografie, 1988, 66,5 x 50 cm, sign. DU Z. Šindlar 88, při okrajích mimo tisk pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)