Zdeněk Šindlar

(1939)

  • Zdeněk Šindlar

    (1939)

    Svatovítská katedrála

    No.: 197061

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 09. 09. 2024 18:41

    litografie, 1988, 66,5 x 50 cm, sign. DU Z. Šindlar 88, při okrajích mimo tisk pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)