Zdeněk Šindlar
(1939)
Svatovítská katedrála
Položka č.: 197061Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:41
litografie, 1988, 66,5 x 50 cm, sign. DU Z. Šindlar 88, při okrajích mimo tisk pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na katedře architektury ČVUT v Praze a poté na AVU tamtéž, člen UVU v Hradci Králové
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)