Václav Křížek
(1920-1981)
Položka č.: 282178Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 14:36
pastel, akvarel, papír, 21 x 11,5 cm, sign. PD VKřížek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy a F. Tichého, V. Špály a V. Sychry
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)