Jan Kristofori
(1931-2004)
Hodinář
Položka č.: 335Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 12. 12. 2024 15:00
litografie, 54 x 34 cm, sign. PD Kristofori, č. 2/150, kraje mírně pokrčeny, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)