Lukáš Miffek
(1978)
Nokturno
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:09
litografie, 2018, 48,5 x 38 cm, sign. PD Lukáš Miffek 2018, č. 59/60, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Lukáš Miffek
(1978)
Do jogurtu
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:11
litografie , 2008, 48,2 x 32,5 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, č. 78/100, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Lukáš Miffek
(1978 )
Nestyda
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:18
olej, plátno, 2023, 60 x 50 cm, sign. vzadu Lukáš Miffek , žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Lukáš Miffek
(1978)
Fanoušek
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 64.000 CZK (2.667 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:19
olej, plátno, 2023, 100 x 110 cm, sign. vzadu Lukáš Miffek, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 64.000 CZK (2.667 €)
Lukáš Miffek
(1978)
Tak dík !
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 73.000 CZK (3.042 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:20
olej, plátno, 2023, 110 x 100 cm, sign. vzadu Lukáš Miffek, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 73.000 CZK (3.042 €)