Lukáš Miffek

(1978)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Nokturno

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:09

    litografie, 2018, 48,5 x 38 cm, sign. PD Lukáš Miffek 2018, č. 59/60, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Do jogurtu

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:11

    litografie , 2008, 48,2 x 32,5 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, č. 78/100, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

  • Lukáš Miffek

    (1978 )

    Nestyda

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:18

    olej, plátno, 2023, 60 x 50 cm, sign. vzadu Lukáš Miffek , žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Fanoušek

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 64.000 CZK (2.667 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:19

    olej, plátno, 2023, 100 x 110 cm, sign. vzadu Lukáš Miffek, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 64.000 CZK (2.667 €)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Tak dík !

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 73.000 CZK (3.042 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:20

    olej, plátno, 2023, 110 x 100 cm, sign. vzadu Lukáš Miffek, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 73.000 CZK (3.042 €)