Karel Beneš
(1932-2021)žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)
Karel Beneš
(1932-2021)
Noční hudba
Položka č.: 2214Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:28
litografie, 1995, 54,8 x 43,7 cm, sign. DU KBeneš 95, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Okno
Položka č.: 2215Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:29
litografie, 1994, 48,8 x 40,3 cm, sign. DU KBeneš 94, č. 51/90, při okrajích lehce pomačkaný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Karel Beneš
(1932-2021)
Vrbecké panenky
Položka č.: 2216Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:30
litografie, 1986, 25,7 x 29,5 cm, sign. DU KBeneš 86, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)