James Janíček
Štír a Střelec
Položka č.: 526Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:17
lept, 1994, 10/16/12 cm, sign. DU Janíček 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
James Janíček
Keep smiling
Položka č.: 527Vyvolávací cena: 720 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:18
Aktuální cena: 720 CZK (30 €)
James Janíček
Malý prostor
Položka č.: 528Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:19
litografie, 1980, 29,5 x 24,2 cm, sign. DU Janíček 80, č. 6/70, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
James Janíček
Položka č.: 529Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:20
lept, akvatinta, 1975, 24 x 20,5 cm, sign. DU Janíček 75, č. 17/75, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
James Janíček
Čekání na Godota
Položka č.: 530Vyvolávací cena: 960 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:21
Aktuální cena: 960 CZK (40 €)
James Janíček
Diváci
Položka č.: 531Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:22
lept, 1975, 20,6 x 23,8 cm, sign. DU Janíček 75, č. 30/75, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
James Janíček
Položka č.: 532Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:23
litografie, 1989, 48,3 x 32,8 cm, sign. DU Janíček 89, č. 51/60, drobné skrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského
James Janíček
Postavy
Položka č.: 533Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:24
litografie, 1989, 48,3 x 32,8 cm, sign. DU Janíček 89, rám, č. 43/60, zažloutlé skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského
James Janíček
Hibernation Cycle
Položka č.: 534Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:25
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
James Janíček
Křeslo
Položka č.: 535Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:26
litografie, 1986, 48,8 x 32,5 cm, sign. DU Janíček 86, č. 19/55, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského
James Janíček
Zuby
Položka č.: 536Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:27
litografie, 1989, 48,4 x 32,8 cm, sign. DU Janíček 89, č. 4/50, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského
James Janíček
Nepochopený chaos
Položka č.: 537Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:28
litografie, 1988, 48,4 x 32,7 cm, sign. DU Janíček 88, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského
James Janíček
Postava s lasturou
Položka č.: 538Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:29
litografie, 1984, 48,5 x 37,2 cm, sign. PD Janíček 84, rám, č. 40/70, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského
James Janíček
Můra
Položka č.: 539Vyvolávací cena: 1.840 CZK (77 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:30
Aktuální cena: 1.840 CZK (77 €)
James Janíček
Položka č.: 540Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:31
litografie, 1984, 48,9 x 37,8 cm, sign. DU Janíček 84, č. 13/70, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
James Janíček
Masky
Položka č.: 541Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:32
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
James Janíček
Dialog
Položka č.: 542Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:33
James Janíček
Křesla
Položka č.: 543Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:34
James Janíček
Muž v přilbě
Položka č.: 544Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:35
James Janíček
Trial run
Položka č.: 545Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:36
lept, akvatinta, 56 x 49,7 cm, sign. DU Janíček, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)