Karel Votlučka

(1896-1963)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Terchová

    Položka č.: 280781

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2024 14:56

    tužka, akvarel, papír, 1951, 42 x 30 cm, sign. PD K. Votlučka, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)