Jiří Pavlík
(1939-1993)
Let balonem
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:00
litografie, 1978, 23,5 x 23,5 cm, sign. J Pavlík 1978, č. 77/30, žák prof. R. Beneše na Střední výtvarné škole v Praze, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)