Milada Marešová
(1901-1987)
Orientální mudrc
Položka č.: 282439Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 18:06
litografie, 16,5 x 11,5 cm, sign. PD Milada Marešová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Hynaise, členka SVU Purkyně
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Milada Marešová
(1901-1987)
Kecal
Položka č.: 282440Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 18:08
litografie, 15.5 x 9 cm, sign. PD Milada Marešová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Hynaise, členka SVU Purkyně
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)