Marie Vořechová - Vejvodová
(1889-1974)
Po dešti / Březnice
No.: 845Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 19:33
akvarel, papír, 1941, 41,5 x 57,5 cm, sign. PD M. Vořechová, rám, na zadní straně štítek s autorským popisem a razítko autorky, štítek z výstavy Umělecké besedy v Alšově síni od 8.12.1942 do 10.1.1943, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. J. Schusser and J. Schikaneder at UMPRUM (…
Current price: 700 CZK (30 €)