Ivana Jurná - Lipská

  • Ivana Jurná - Lipská

    Přes překážku

    No.: 2261

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 18:15

    litografie, 1991, 32,2 x 31,1 cm, sign. PD I. Jurná Lipská, autorský tisk, skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. L. Cepelak

    Current price: 250 CZK (11 €)