Josef Dlabal

(1920-2004)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Lesní potok pod sněhem

    Položka č.: 222161

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:34

    olej, karton, 18,5 x 12 cm, sign. LD J.Dlabal, vzadu potištěný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 222167

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:36

    olej, plátno, 25 x 8,5 cm, sign. PD J.Dlabal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)