Emil Filla
(1882-1953)
Kubistická hlava
Položka č.: 471Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:25
Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Emil Filla
(1882-1953)
Položka č.: 472Vyvolávací cena: 280.000 CZK (11.667 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:26
bronz, kubistický podstavec, v. 32 cm, socha na mramorovém podstavci, nedílnou součástí položky je dřevěný kubistický podstaven volně stojící, žák prof. Thieleho a Bukovace na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 280.000 CZK (11.667 €)
Emil Filla
(1882-1953)
Herákles vítěz
Položka č.: 225Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 12. 12. 2024 15:00
suchá jehla, 1937, 40 x 31,5 cm, sign. PD Emil Filla 37, rám, č. 70/356, tvorba Emila Filly patří k pilířům české moderní malby 20. století a je především spjata s vlnou kubismu v českém malířství. Filla byl absolventem pražské Akademie výtvarného umění a spolu s B. Feiglem, B. Kubištou, V. Benešem …
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)