Jiří Kubíček

  • Jiří Kubíček

    Cesta do vesmíru

    Položka č.: 2284

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:38

    linořez, 1992, 51 x 37 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1992, č. 2/100, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Kubíček

    Pohoda

    Položka č.: 2285

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:39

    litografie, 1988, 51,2 x 37 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1988, č. 38/100, na zadní straně autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)