Jiří Kubíček
Cesta do vesmíru
Položka č.: 2284Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:38
linořez, 1992, 51 x 37 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1992, č. 2/100, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jiří Kubíček
Pohoda
Položka č.: 2285Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:39
litografie, 1988, 51,2 x 37 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1988, č. 38/100, na zadní straně autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)