Jiří Kubíček
Kočka
Položka č.: 615Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:52
litografie, 1984, 37,2 x 37,2 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1984, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jiří Kubíček
Šátek I.
Položka č.: 616Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:53
litografie, 1981, 40,5 x 38,5 cm, sign. PD Jiří Kubíček 1981, rám, č. 1/120, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)