Dagmar Berková
(1922-2002)
Položka č.: 282341Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:52
litografie, 1971, 17 x 6 cm, sign. DU Dagmar Berková 71, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Dagmar Berková
(1922-2002)
Závodník a dívka s balónky
Položka č.: 282342Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:54
litografie, 1971, 17,7 x 7,2 cm, sign. DU Dagmar Berková 71, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)