Karla Ryvolová

  • Karla Ryvolová

    Dáma v klobouku

    No.: 238147

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 20:00

    litografie, 1987, 10,5 x 7,4 cm, značeno PD K. Ryvolová, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of C. Bouda, K. Lidicky

    Current price: 70 CZK (3 €)