Václav Tikal

(1906-1965)

  • Václav Tikal

    (1906-1965)

    Nalezená prehistorie

    No.: 793

    Auction price: 69.000 CZK (2.875 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 18:42

    kvaš, akvarel, papír, 1942, 19 x 23 cm, sign. LD V. Tikal 42, rám, vzadu štítek a popsáno Ludvíkem Kunderou. Významný český autor, který studoval na Akademii výtvarných umění, navázal v době II. světové války prostřednictvím Otty Mizery kontakty s českými surrealisty a postupně se spřátelil se členy…

    Current price: 69.000 CZK (2.875 €)