Aleš Kublák
Šeříky 2
No.: 282130Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 04. 07. 2024 15:56
olej, akryl, plátno, 2024, 60 x 50 cm, monogr. LD AK 24, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Aleš Kublák
Pramen panny 2
No.: 282131Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 04. 07. 2024 15:58
olej, akryl, plátno, 2024, 50 x 40 cm, monogr. LD AK 24, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)