Aleš Kublák
Sesutá kytka
No.: 2137Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 16:11
olej, akryl, plátno, 2022, 50 x 40 cm, monogr. LD AK 22, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Aleš Kublák
Obraz 80
No.: 2138Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 16:12
olej, akryl, plátno, 2025, 55 x 50 cm, monogr. LD AK 25, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)