František Hodonský
Noční čeření
Položka č.: 281998Vyvolávací cena: 98.000 CZK (4.084 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:05
akryl, olej, plátno, 2018, 110 x 140 cm, sign. vzadu Hodonský 2018, František Hodonský je výtvarným umělcem specializujícím se na malbu a grafiku. Jeho hlavním tématem je již několik dekád krajina. Krajinomalbu studoval u F. Jiroudka na AVU, kde sám později převzal vedení ateliéru krajinářské a figu…
Aktuální cena: 98.000 CZK (4.084 €)
Odhadní cena: 120 000 - 150 000 CZK