Dušan Fencl
Spojení
No.: 447Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 10:04
kombinovaá technika, papír, 1995, 14 x 19 cm, sign. PD Fencl 95, pasparta
Current price: 500 CZK (21 €)
Dušan Fencl
Raněné duše
No.: 448Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 10:05
kombinovaná technika, 1997, 53,5 x 38,5 cm, sign. LD Fencl 97, rám, vzadu štítek s popisem autora, na rámu drobná poškození
Current price: 500 CZK (21 €)
Dušan Fencl
Polibek smrti
No.: 449Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 10:06
kombinovaná technika, 1997, 53,5 x 38 cm, sign. LD Fencl 97, rám, vzadu štítek s popisem autora, na rámu drobná poškození
Current price: 500 CZK (21 €)