Antonín Hála
(1895-1952)
Položka č.: 484Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:38
olej, plátno, 66 x 93 cm, sign. LD A. Hála, rám, mírně zašlá malba, rám mírně poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)