Antonín Hála

(1895-1952)

žák prof. Švabinského na AVU v Praze

  • Antonín Hála

    (1895-1952)

    Položka č.: 484

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:38

    olej, plátno, 66 x 93 cm, sign. LD A. Hála, rám, mírně zašlá malba, rám mírně poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)