František Sembdner
(1910-1977)
Plachetnice při pobřeží
Položka č.: 272629Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 19:00
olej, plátno, 53 x 66,5 cm, sign. PD F. Sembdner, rám, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a u prof. O. Nejedlého na AVU tamtéž a v krajinářské škole u prof. L. Martina v Paříži a v Noir-montier (Vendée)
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
František Sembdner
(1910-1977)
Ležící žena
Položka č.: 282748Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:37
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)