František Sembdner

(1910-1977)

  • František Sembdner

    (1910-1977)

    Plachetnice při pobřeží

    Položka č.: 272629

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 19:00

    olej, plátno, 53 x 66,5 cm, sign. PD F. Sembdner, rám, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a u prof. O. Nejedlého na AVU tamtéž a v krajinářské škole u prof. L. Martina v Paříži a v Noir-montier (Vendée)

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • František Sembdner

    (1910-1977)

    Ležící žena

    Položka č.: 282748

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:37

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)