Quido Mánes (následovník)
Hospodský
No.: 203Auction price: 27.000 CZK (1.125 €)
Planned termination: 12. 12. 2024 15:00
olej, plátno, 32,5 x 27 cm, rám, přiložena restaurátorská zpráva, rentoilováno, restaurováno
Current price: 27.000 CZK (1.125 €)