Vlastimil Bareš
Strom
Položka č.: 283400Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:16
olej na sololitu, 40 x 30 cm, sign. PD
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Strom
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)