Ivo Sedláček

  • Ivo Sedláček

    V přístavu

    No.: 728

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 17:37

    litografie, 1968, 43,7 x 66,3 cm, sign. LD I. Sedláček 68, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)