Ivo Sedláček
V přístavu
No.: 728Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 17:37
litografie, 1968, 43,7 x 66,3 cm, sign. LD I. Sedláček 68, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)