Ivo Sedláček
V přístavu
Položka č.: 728Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:37
litografie, 1968, 43,7 x 66,3 cm, sign. LD I. Sedláček 68, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)