Jaroslav Cita
(1926-2013)
Vysokov U Hejnů
Položka č.: 437Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:51
akvarel, tužka, papír, 1960, 31 x 41 cm, sign. PD JCita 60, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)