Franz Nechutny

  • Franz Nechutny

    Dívka s kozou

    Položka č.: 205

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2024 15:00

    olej, plátno, konec 19. století, 51 x 41 cm, sign. LD F. Nechutny, rám, do roku 1901 autor působil ve Vídni a v Berlíně, věnoval se tvorbě žánrových výjevů, portrétů a zátiší, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)