A. Šulc
Zimní les
Položka č.: 193Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 12. 12. 2024 15:00
olej, karton, 1950, 40 x 47 cm, sign. PD A. Šulc, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Zimní les