Věra Korunová

(1921-?)

  • Věra Korunová

    (1921-?)

    Jihlava, náměstí

    No.: 283163

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:16

    suchá jehla, 28,6 x 44,6 cm, sign. PD VKorunová, č. 11/30, vzadu štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Věra Korunová

    (1921-?)

    Hradčanské náměstí

    No.: 283164

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:18

    suchá jehla, 34 x 30,5 cm, sign. PD VKorunová, rám, č. 5/50, vzadu štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Věra Korunová

    (1921-?)

    Mostar

    No.: 283165

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:20

    litografie, 34 x 48,7 cm, sign. PD VKorunová, rám, č. 76/85, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Věra Korunová

    (1921-?)

    Železná Ruda

    No.: 283166

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:22

    suchá jehla, 23,5 x 32 cm, sign. PD VKorunová, č. 8/30, vzadu štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Věra Korunová

    (1921-?)

    Praha - panorama

    No.: 283167

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:24

    suchá jehla, 27,8 x 46,5 cm, sign. PD VKorunová, rám, č. 18/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Věra Korunová

    (1921-?)

    Kostel Panny Marie pod řetězem

    No.: 283168

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:26

    lept, 27,8 x 34,5 cm, sign. PD VKorunová, rám, č. 37/100, vzadu štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Věra Korunová

    (1921-?)

    Holešovice

    No.: 283169

    Auction price: 850 CZK (36 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:28

    pastel, kombinovaná technika, 29,5 x 43,5 cm, sign. LD Korunová, rám, vzadu štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 850 CZK (36 €)

  • Věra Korunová

    (1921-?)

    Ulice na periferii

    No.: 283170

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:30

    pastel, kombinovaná technika, 37 x 47 cm, sign. LD Korunová, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 80 CZK (4 €)