Josef Kettner

  • Josef Kettner

    Soubor válečných kreseb

    Položka č.: 806

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2024 15:00

    51x kresba, 21 x 14,5 cm, soubor kreseb z z období autora působení v rakouské armádě během První světové války, kresby jsou datovány do let 1915-1918, motivem jsou portréty vojáků, výjevy z vojenského života, lazaretu, blázince, krajiny, měst, (např. Volodymyr-Volynskyi), většina kreseb signována a …

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)