Zdenka Krejčová

  • Zdenka Krejčová

    Oscar Wild - Slavík a růže

    Položka č.: 679

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofie, 1993, 5 x lept s akvatitnou, vše 14,5 x 10 cm, vše sign. PD Z. Krejčová, svázano v pevné vazbě, vydal Aulos, Praha 1993 v počtu 100 ks, tento má číslo 42/100. Zadní desky polité, hřbet poškozený

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)