Emil Orlik (připsáno)

(1870-1932)

  • Emil Orlik (připsáno)

    (1870-1932)

    Odpolední čaj

    No.: 114

    Auction price: 65.000 CZK (2.709 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 15:00

    olej, plátno, dřevěná deska, 55 x 49 cm, rám, vzadu štítek s číslem 102, vzadu rukopisný šítek v němčině: v osobním vlastníctví Emil Orlik, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem

    Current price: 65.000 CZK (2.709 €)

    Estimate: 85 000 - 100 000 CZK