Vlk
Letní krajina
Položka č.: 282761Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:32
olej, sololit, 27 x 37 cm, sign. PD Vlk, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Vlk
Pohled do kraje
Položka č.: 282762Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:34
olej, sololit, 27 x 34 cm, sign. PD Vlk, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)