Jiří Šalamoun
Fík v červeném autě
No.: 35Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Planned termination: 02. 10. 2024 18:34
litografie, 2021, 84 x 59 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 2021, č. 85/200
Current price: 19.000 CZK (792 €)