Karel Stark
Obilné pole
Položka č.: 972Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:49
olej, karton, 1964, 17,5 x 24 cm, sign. LD Karel Stark 64, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)