Karel Svolinský?
Položka č.: 882Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:19
akvarel, papír, 1920, 18 x 23 cm, sign. PD K. S. 20, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)