Vladimír Lavický
(1923-1997)
Podzimní krajina
No.: 651Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 13:28
akvarel, tempera, ruční papír, 45 x 58 cm, sign. PD V. Lavický, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)