Koloman Fodor
Útok dravce
No.: 485Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 10:42
akvarel, tuš, papír, 20,5 x 7,5 cm, sign. PD Koloman Fodor, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)