Peter Bergheimer
Kompozice ve žluté
Položka č.: 403Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:20
litografie, 36 x 43 cm, sign. PD P. Bergheimer, autorský tisk
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Peter Bergheimer
Kompozice v modré
Položka č.: 404Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:21
litografie, 36,3 x 43 cm, sign. PD P. Bergheimer, autorský tisk
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)