J. Aiko

  • J. Aiko

    Sakura

    Položka č.: 385

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:02

    tempera, plátno, 64,5 x 83,7 cm, sign. PD Aiko J., japonský rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu